אודות

רווח היטב, שבו עושה את רווח בא? זה הוא אוניברסלי לדעת: הפרודוקטיביות. אז איך אנחנו יכולים להשיג את צפוי הפרודוקטיביות? אמינות של מכונה כך משוואת פשוט לשים: אמינות הפרודוקטיביות = רווח שלנו כל בלוק צמח פתרון תפור לפי מידה עבור לקוחות שלנו מבוססים על זה משוואת, אנחנו להבטיח כל המכונות שלנו הם לא רק מסוגל אבל גם מסוגל משלוח אמינות ופריון למקסם שלנו לקוחות של רווח. צוות שלנו: כל מקורביו מנוסים עבודה עם סיני בלוק מכונת יצרנים עבור לפחות 10 שנים. כמה מהם עבד כמו מכירות מהנדסים, או כמו לאחר מכירות טכנאים. כולם מומחים בלוק מכונת ייצור ופעולות. זה ייחודי מומחיות טכנית רקע יכול לספק לך עם משוחד עצה על ביצועים של המוצר שלהם. שלנו שירות: אנחנו כבר ללא הרף רבייה ושיפור את מנטליות של “אנו זכה לא להצליח עד שלנו לקוחות לעשות”, עם שלנו ייחודי מומחיות טכנית רקע יחד עם “שלנו לקוחות של עניין בכיוון” מנטליות, אנחנו כבר מנסים חושב באופן לקוחות של זווית, ולספק תוספת מוערכת שירות שיועיל לקוחות שלנו. שלנו מוצר: UNIK נוסד בשנת 2008, הוא מתמחה בייצור של בטון בלוק ביצוע מכונות (מוצק וחלול בלוקים, לבנים, עובדי ריצוף, תקרת בלוקים, kerbstones וכו '), בטון צינור מכונת ומוכן לערבב צמח וכו'. מפני ערבוב מינון כדי אוטומטי עקוב, Unik בונה קו שלם של ציוד כדי תלבושת שלך כל בטון מוצרים צמח. עד כה, אנחנו מאוד גאה להכריז יש לנו עצמאי cuber ומשטחים האכלת מכונה, וכו ', כל אשר מאוד להגדיל את אוטומציה של בלוק צמח.

ראה עוד

מרכז ידיעות

אלה מאפיינים של סין יורד Palletizer מערכת צריך להיות מובן

סין יורד Palletizer מערכת יש מבנה פשוט כמה חלקים, כך את שיעור כישלון של חלקים הוא נמוך, את ביצועים הוא אמין, התחזוקה הוא פשוט, הנדרשת חלקי במלאי הם כמה;

2023-02-28 ראה עוד

מבני תכונות ומאפיינים של יורד Palletizer מערכת

יורד Palletizer מערכת הוא מוצר היי טק שילוב מכונות ואלקטרוניקה.

2023-03-09 ראה עוד

איך את יורד Palletizer מערכת עובד

את יורד Palletizer מערכת הוא לערום את קרטונים טעון לתוך מיכל על משטחים ומשטחים (עץ, פלסטיק) על פי הסדר מסוים, ולבצע אוטומטית לערום.

2023-02-07 ראה עוד

מה הם היתרונות של סין יורד Palletizer מערכת

סין יורד Palletizer מערכת הוא רובוט כי בצורה מסודרת ובאופן אוטומטי ערימות מוצרים ארוזים על משטחים.

2023-02-16 ראה עוד

2013 שיאמן אבן הוגן

2013 שיאמן אבן הוגן

2013-10-28 ראה עוד

ראה עוד